VICTORY Güneş Yağı Spf2 KAKAO Yağlı 200 ml.
VICTORY Güneş Yağı Spf2 KAKAO Yağlı 200 ml.

Victory Yoğun Bronzlaştırıcı Güneş Kakao Yağı Spf2 200 ML

Fiyat : ₺455,00(KDV Dahil)

Yaz günlerinde istediğiniz renk değişimini yaşamak için içeriğindeki doğal yağlar, Kakao yağı ve Vitamin E ile  kusursuz bir bronzluk sunarken cildi nemlendirir ve mükemmel bronzluğa ulaşmanızı sağlarken eşsiz bir ten rengine kavuşabilirsiniz. Nemlendiriciler sayesinde cildinizin esnek ve yumuşak kalmasına yardımcı olur. Suya ve tere dayanıklıdır.

 

Yoğun Bronzlaştırıcı Güneş Kakao Yağı Spf2 200 ML

Nasıl Kullanılır:

Parlak ve bronz bir cilt için, güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza yeterli miktarda uygulayınız Terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneş ürünlerinin cilde nüfuz etmesi için uygulama güneşe çıkmadan 30 dakika önce yapılmalıdır. Güneşin yoğun olduğu 11:00 ile 15:00 saatleri arasında güneşe çıkmayınız.

Aktif İçerik:

Theobroma Cacao Seed Butter kombinasyonu cildi nemlendirir, yumuşak ve esnek hissettirir.

İçindekiler: Paraffınum Lıquıdum, C12-15 Alkyl Benzoate, Theobroma Cacao Extract, Ethylhexyl Methoxycınnamate, Octocrylene, Parfum, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Benzophenone-3

Uyarılar:

Güneşe alışmış ciltler için kullanılması önerilir. Sadece harici kullanım içindir. Kullanmadan önce olası istenmeyen yan etkiler ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir kısmına ürünü uygulayınız, hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Uygulama sonrasında hassasiyet oluşması durumunda ürün kullanımını bırakınız ve doktorunuza danışınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Güneş ışınlarına direkt maruz kalmamaya özen gösteriniz. Güneş ışınlarına fazla maruziyet sağlığınızı tehdit edebilir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürün leke bırakabileceğinden giysilerinize bulaşmamasına dikkat ediniz.

 

 

 

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR