VICTORY  Vücut Spreyi (Bomb Cium) 200 ml.
VICTORY  Vücut Spreyi (Bomb Cium) 200 ml.

Victory Vücut Spreyi (Bomb Cium) 200 ML

Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)

İçeriğinde bulunan Collegen + Hyaluronic Acid vücudunuza ihtiyacı olan nemi geri kazandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hızlıca emilir. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudunuzun gün boyu büyüleyici kokmasını sağlar.

Koku Stili : Meyvemsi , Çiçekli , Misk 

Vücut Spreyi (Bomb Cium) 200 ML

Ürün İçeriği:

Collagen :Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır. Vücudumuzda kolajen olmadan vücut parçalarımız bir arada kalamaz. Vücut bağ dokusunun büyük bir bölümünü oluşturan kolajenin temel görevi, cilde güç, esneklik ve sağlamlık vererek, cilt yapısını oluşturmaya yardımcı olur.

Hyaluronic Acid : Mükemmel su bağlama kapasitesine sahip sinerjik bir komplekstir Extra nemlendirme özelliği ile cildin yumuşaklığını ve esnekliğini arttırır.

İçindekiler : Alcohol Denat,Aqua,Parfum,Glycerin,Propylene Glycol,Soluble Collagen,Sodium Hyaluronate,Phenoxyethanol

Uyarılar: 

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Haricen kulllanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözlerinize temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile yıkayınız. 15 cm mesafeden cildinize püskürtünüz. Yalnış ürün kullanımlarından firmamız sorumlu değildir.Yanıcıdır. Alev ve aşırı sıcaktan uzak tutunuz.Direk güneş ışığından uzakta (25 °C altında) oda sıcaklığında saklayınız. Ateşe doğru püskürtmeyiniz.

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR